Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/joomla4/templates/szab_3_3_1_v15/functions.php on line 194

W dn.11.05.2019 r. zespół ratowniczy naszej szkoły, w składzie: Adrianna Gajewicz (III r), Szymon Bober (2r), Aleksandra Kaczanowska (2n), Zuzanna Pasińska i Rafał Kołtak (1a), reprezentował Kołobrzeg na XXVII Okręgowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK w Szczecinie. Nasi ratownicy musieli zmierzyć się z siedmioma stacjami, na których czekały na nich bardzo ciężkie przypadki: opatrywali rany po pogryzieniu przez psa, nacięciu siekierą, a nawet rany postrzałowe; musieli powstrzymać atak paniki i przywrócić krążenie u dziecka oraz osoby dorosłej; mieli także do czynienia z pijanym kierowcą oraz amputacją kończyny. Nasza drużyna zajęła 5 miejsce w województwie. Gratulujemy i cieszymy się, że mamy najlepszych ratowników w okręgu!

A.Wilk

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok