Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/joomla4/templates/szab_3_3_1_v15/functions.php on line 194

Dnia 12. 03.2019 odbyło sie w naszej szkole Sympozjum "Śladami myśli Jana Pawła II" połączone z koncertem charytatywnym "Pomóżmy Szczepanowi stanąć na nogi". Na sympozjum profesor Łukasz Ronij przedstawił uczniom naszej szkoły co o pomaganiu i wolontariacie mówił Jan Paweł II, jak ważne jest aby w każdym widzieć człowieka i ile dobra pomaganie wnosi również w nasze życie. W koncercie charytatywnym wzięło udział wielu naszych uczniów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne, wokalne i taneczne. Wystąpili również zaproszeni goście. Na koniec do tańca wszystkich poderwał zespół muzyczny Rafael i zespół taneczny Czarne Koty. Zebrana kwota zostanie przekazana rodzinie Szczepana na rehabilitację neurologiczną, która jest niezbędna do powrotu do zdrowia chłopaka.

Autor: Anna Walczak

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok