Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/joomla4/templates/szab_3_3_1_v15/functions.php on line 194

W miniony weekend (23 - 24 lutego) w Elblągu odbyły się Mistrzostwa Polski - Federacji Tańca Sportowego w tańcach standardowych, gdzie z pośród kilkudziesięciu najlepszych par z całego kraju, zakwalifikowanych do miana pretendentów do tyłu Mistrza i Vc-Mistrza Polski 2019 roku, międzynarodowy skład sędziowski wytypował finalistów MP.

Z dumą i radością informujemy, że Mistrzami Polski  w kategorii młodzieży ( do lat 18-tu) w tańcach standardowych zostali: NATALIA DĄBROWSKA i KACPER GRECZYŃSKI i to oni będą reprezentowali nasz kraj na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy. 

Nie sposób tu również zaznaczyć, iż tancerze mając nominacje również w kategorii wyższej młodzieży starszej, czyli do lat 21 w tańcach standardowych stanęli na wysokości zadania i  dotarli do wielkiego finału zajmując  5 miejsce w kraju ( zabrakło 1 punkcika do 4 miejsca )

Sukces pary, to ogromny wkład pracy wielu osób: szkoleniowców, rodziców, wspomożycieli, a przede wszystkim utytułowanych trenerów Agaty Pilarskiej i Adama Króla z Klubu Tańca Sportowego Amber Kołobrzeg, w którym na co dzień trenują. Ponadto tancerze wielokrotnie powtarzają, że gdyby nie przychylność szkoły do której uczęszczają, wsparcie dyrekcji, pomoc nauczycieli, nie byli by w stanie w pełni oddać się ich pasji.

Na koniec ogromne gratulacje dla Natalii i Kacpra, bo przez 11 lat treningów bardzo, bardzo ….. ciężko na ten tytuł pracowali.

Autor: Leszek Dąbrowski

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok