Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/joomla4/templates/szab_3_3_1_v15/functions.php on line 194

Uniwersytet Szczeciński po raz dziewiąty organizuje Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny MATEMATYKA W OBIEKTYWIE. Konkurs jest skierowany do osób, które potrafią spojrzeć na Królową Nauk oczyma wyobraźni i uwiecznić swoje myśli na fotografii.

Uczestnicy wysyłają zdjęcia którym przypisują nazwy związane z matematyką. Idea konkursu opiera się na połączeniu obrazu z autorską informacją o niej. Nadanie nazwy (tytułu) zmienia kategorię pracy z fotografii, która przemawia wyłącznie obrazem na parę (zdjęcie, tekst), która nadaje pracy sens poznaczy. Aby wziąć udział w konkursie trzeba się zgłosić na www.mwo.usz.edu.pl, podać swoje konto e-mailowe, poczekać na link aktywacyjny. Następnie wypełnić zgłoszenie. Zdjęcia (max 6 szt.) proszę wysyłać wraz z tytułami i opisami poprzez formularz elektroniczny) 

Termin zgłoszenia do konkursu (rejestracji w systemie i przekazania plików upływa w dniu 15 listopada bieżącego rok.

Nagrody: laptopy Apple MacBook, tablety, czytniki e-booków, plecaki, książki, gadżety; nominacje do wystaw, kalendarzy, książek; oryginalne dyplomy oraz nagroda specjalna – za zdjęcie z najciekawszym opisem matematycznym.

Szczegółowe informacje, zgłoszenia, galerie laureatów 2010–2017 na stronie: www.mwo.usz.edu.pl

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, służę pomocą w podpisywaniu i opisywaniu zdjęć.

Autor: Agnieszka Cichocka

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok