Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/joomla4/templates/szab_3_3_1_v15/functions.php on line 194

Uczestnicy projektu „Transgraniczne kształcenie dualne jako moderator jakości usług gastronomicznych", realizowanego w naszej szkole, w ramach programu Erasmus+ uzyskali dostęp do platformy językowej OLS (Online Linguistic Support), będącej innowacyjnym narzędziem rekomendowanym przez Komisję Europejską, wspierającym naukę 24 języków, występujących w Unii Europejskiej na różnych poziomach zaawansowania, między innymi angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, portugalski, niderlandzki, jak też szwedzki, fiński, litewski, rumuński itd.

Nasi uczniowie z klas III i IV klas gastronomicznych, w ramach projektu wyjadą niebawem do Danii na 4 tygodniowy staż do Tech College Aalborg. Językiem roboczym projektu będzie język angielski, więc platforma OLS posłuży do szlifowania znajomości tego języka. Licencja , którą uzyskała nasza szkoła w ramach programu Erasmus+, obejmuje inteligentne testy językowe, dopasowujące poziom pytań, do umiejętności zdającego w trakcie zdawania testu oraz innowacyjne kursy językowe na różnych poziomach, z bogatym repertuarem metod nauczania.

Autor: Henryk Lisowski

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok